Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Kaleidoscope

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Oswald the Lucky Rabbit

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

  • Spirited

    ★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • The Outside

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★★

  • Significant Other

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

  • Barbarian

    ★★★

  • Samaritan

    ★½

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

  • Secret Headquarters

    ½

  • Prey

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

  • Bullet Train

    ★★★

  • Persuasion

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • The Silent Twins

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★