Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • The Black Demon

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Sick

    ★★★½

  • Me Time

    ★★

  • Beast

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • The Man from Toronto

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Escape the Field

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Home Team

    ★★½

  • Resurrection

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • King Richard

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Deep House

    ★★★½

  • Seance

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Cross Country Christmas

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • The Prom

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½