Sort by
  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Our Father

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★★★

  • Honest Thief

    ★★

  • Antebellum

  • The New Mutants

    ★★

  • Work It

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

  • Uprooted: The Journey of Jazz Dance

    ★★★

  • Scoob!

  • Murder to Mercy - The Cyntoia Brown Story

    ★★★½

  • A Secret Love

    ★★★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Dolittle

    ★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★½

  • Christmas Hotel

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Abominable

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Invader Zim: Enter the Florpus

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★½