• Reminiscence

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★

  • Goblin Slayer: Goblin's Crown

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Doom: Annihilation

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Dark Phoenix

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Us

    ★★½

  • Captain Marvel

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★½

  • My Dinner with Hervé

    ★★★★★

  • Constantine: City of Demons - The Movie

    ★★★★

  • Overlord

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Ready Player One

    ★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★½

  • Justice League

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • It

    ★★★★½

  • Good Time

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Logan

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Wind River

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Doctor Strange

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★★★

  • War Dogs

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ½

  • Shin Godzilla

    ★★★★★

  • Hell or High Water

    ★★★

  • X-Men: Apocalypse

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Zootopia

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★½

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Going Clear: Scientology and the Prison of Belief

  • Justice League: Throne of Atlantis

    ★★★

  • Fury

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Son of Batman

    ★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • Justice League: War

    ★★★

  • Snowpiercer

    ★★★★★

  • Justice League: The Flashpoint Paradox

    ★★★★

  • Iron Man 3

    ★★½

  • Batman: The Dark Knight Returns, Part 2

    ★★★★