• Munich

    ★★★★½

  • Sans Soleil

    ★★★★★

  • Magnolia

    ★★★★★

  • Palasa 1978

    ★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Murder Mystery

    ★½

  • The Hitch-Hiker

    ★★★★

  • Iravukku Aayiram Kangal

  • Pyaar Prema Kaadhal

    ★½

  • F2: Fun and Frustration

    ★½

  • Yatra

    ★★★

  • Pet Sematary

    ★★

  • Maharshi

    ½

  • Mission Mangal

    ★½

  • NGK

    ★½

  • Brochevarevaru Ra

    ★★★★

  • Saaho

  • Manorama Six Feet Under

    ★★★★