Sort by
  • Thriller 40

    ★★★½

  • Family Switch

    ★★½

  • Candy Cane Lane

    ★½

  • The Velveteen Rabbit

    ★★★★

  • Leo

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★

  • The Marvels

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Till Murder Do Us Part: Soering vs. Haysom

    ★★★★

  • Locked In

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ½

  • The Devil on Trial

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★½

  • Dark Harvest

    ★★½

  • A Deadly Invitation

    ★★

  • Sister Death

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

  • Lex Barker - Westernheld und Playboy

    ★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • Encounters

  • Saw X

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Spy Kids: Armageddon

    ★★½

  • Les Tribunaux d'Hitler

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★★

  • Sly

    ★★★½

  • Lang Lang Plays Disney

    ★★★★★

  • Expend4bles

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • Nicole Kidman, eyes wide open

    ★★★½

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • A Million Miles Away

    ★★★★

  • KURZ

    ½

  • Reptile

    ★★★½

  • GAMERA -Rebirth-

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★

  • Are You My Groot?

    ★½

  • Groot Noses Around

    ★½

  • Groot's Snow Day

    ★★

  • Groot's Sweet Treat

    ★★

  • Groot and the Great Prophecy

    ★★

  • The Killer

    ★★★

  • NYAD

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Killer Book Club

  • Retribution

    ★★

  • Ahsoka

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★

  • Strays

    ★★

  • A Life Too Short: The Isabella Nardoni Case

    ★½

  • Snoopy Presents: One-of-a-Kind Marcie

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Heart of Stone

    ★★★

  • Gran Turismo

  • Le nazisme, une aventure autrichienne

    ½

  • The Monkey King

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • How to Become a Cult Leader

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Missing: The Lucie Blackman Case

    ½

  • Unknown: Cosmic Time Machine

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Unknown: Cave of Bones

    ★★★½