• Jim Jefferies: Intolerant

  • Hannibal Buress: Miami Nights

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • Patton Oswalt: I Love Everything

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

  • Bad Trip

    ★½

  • Chris D'Elia: No Pain

  • Tom Segura: Ball Hog

  • Bert Kreischer: Hey Big Boy

  • Marc Maron: End Times Fun

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • Palm Springs

    ★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • 1917

    ★★★½

  • We Summon the Darkness

    ★½

  • Fittest in Dubai

  • Eli

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ½

  • The Wretched

  • Zombieland: Double Tap

    ★½

  • Mister America

    ★★

  • Sturgill Simpson Presents Sound & Fury

  • Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates

  • Between Two Ferns: The Movie

  • Wrinkles the Clown

  • 3 from Hell

    ★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Platform

    ★★

  • Pure

    ½

  • Gags The Clown

    ★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • Simon Amstell: Set Free

  • Jim Gaffigan: Quality Time

  • Ready or Not

    ★★

  • They're Inside

  • Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

  • Aziz Ansari: Right Now

  • Midsommar

    ★★½

  • Satanic Panic

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • First Love

    ★★

  • The Dead Don't Die

    ★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • I'm Just F*cking with You

  • Pet Sematary

  • Us

    ★★★

  • Girl on the Third Floor

  • The Art of Self-Defense

    ★★½

  • Daniel Isn't Real

  • The Beach Bum

  • Happy Death Day 2U

    ★★

  • Horror Noire: A History of Black Horror

  • Brittany Runs a Marathon

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★½

  • The Great Hack

  • The Amazing Johnathan Documentary

  • Hail Satan?

  • Memory: The Origins of Alien

  • Escape Room

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Transworld - Duets

  • Bob Lazar: Area 51 and Flying Saucers

  • Antrum

  • The VelociPastor

    ★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★

  • Ladyworld

  • Overlord

    ★★