Sort by
  • Bye Bye Barry

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Dylan's New Nightmare

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Woooooo! Becoming Ric Flair

  • Harry & Meghan

  • M3GAN

    ★★★★

  • In Search of Darkness: Part III

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • 1982: The Greatest Geek Year Ever!

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

  • Halloween Ends

  • The Sound of 007

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

  • Nope

    ★★★½

  • D.B. Cooper: Where Are You?!

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★

  • Rowdy

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Alien vs Predator

    ★★★

  • Meltdown: Three Mile Island

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Offer

    ★★★★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Facing Nolan

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Tuck Rule

  • Scream

    ★★