Sort by
  • Scream 6

  • Orphan: First Kill

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • All of Us Are Dead

    ★★★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★★½

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Cry Macho

  • The Guilty

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Aftermath

    ★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Till Death

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★½

  • The Forever Purge

    ★½

  • Awake

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • The Devil Below

    ★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Sweet Home

    ★★★★★

  • Monster Hunter

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★½

  • Rebecca

    ★★★

  • Death of Me

    ★★★½

  • Silver Skates

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★★★

  • Guest House

  • Words on Bathroom Walls

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★★★

  • Greenland

    ★★★★½

  • #Alive

    ★★★★★

  • Scoob!

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • The Hunt

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★★★★

  • Spree

    ★★★★★

  • Underwater

    ★★½

  • 6 Underground

    ★★½

  • Frozen II

    ★★★★★

  • Midway

    ★★½

  • Rattlesnake

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★½

  • Fractured

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★½

  • Tall Girl

  • Strangers From Hell

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★★

  • Descendants 3

    ★★★★★

  • Awake

    ★½

  • Ready or Not

    ★★★★★