Sort by
  • Boston Strangler

  • Dad & Step-Dad

  • 80 for Brady

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Speak in my Language

  • The Dalles

    ★★★★★

  • Headdress

  • I Have No Tears, and I Must Cry

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • The Kidnapping of the Bride

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • In My Mother's Skin

    ★★★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★★

  • Birth/Rebirth

    ★★★½

  • The Pod Generation

    ★★★

  • This Place Rules

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Evacuation of Mama Emola

  • Stutz

  • The Viewing

  • Lot 36

  • Significant Other

  • A Trip to Infinity

  • Aftershock: Everest and the Nepal Earthquake

  • The Good Nurse

  • The Menu

  • Glass Onion

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

  • The Wonder

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★

  • Mulika

  • In the Big Yard Inside the Teeny-Weeny Pocket

    ★★★★★

  • Not Okay

  • House of Darkness

  • Nope

  • Carol & Johnny

    ★★★★★

  • Irma Vep

    ★★★★★

  • Fire Island

  • Le Pupille

    ★★★★

  • Stars at Noon

  • Decision to Leave

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Conversations with Friends

  • Top Gun: Maverick

  • Under the Banner of Heaven

  • The Northman

    ★★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★★

  • Moon Knight

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • WeCrashed

  • Deep Water

  • Phoenix Rising

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Gone in the Night

    ★★

  • X

    ★★★★

  • Spin Me Round

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

  • Windfall

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

  • Lay Me by the Shore