Sort by

preisman has logged 13 entries for films during February 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Sociopathia

Sociopathia

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Trick 'r Treat

Trick 'r Treat

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Altered States

Altered States

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Night Before

The Night Before

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Voices

The Voices

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Rock the Kasbah

Rock the Kasbah

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Bridge of Spies

Bridge of Spies

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Dirty Grandpa

Dirty Grandpa

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Spotlight

Spotlight

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry