• The Rescue

    ★★★½

  • Sweetie

    ★★★

  • The Indian Runner

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Azor

    ★★★★

  • Throw Down

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Park Row

    ★★★★½

  • Nine Days

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Bergman Island

    ★★★★

  • Mystery Train

    ★★★★½

  • Wife of a Spy

    ★★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • Crocodile Dundee II

    ½

  • Titane

    ★★★

  • Chaos Walking