Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Servants

Servants

2020
×
★★½
Edit this entry  
19
The National Health

The National Health

1973
×
★★½
Edit this entry  
15
Me and Me

Me and Me

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Never Gonna Snow Again

Never Gonna Snow Again

2020
×
★★½
Edit this entry  
13
Notturno

Notturno

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
All Hands on Deck

All Hands on Deck

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Fauna

Fauna

2020
×
★★★½
Edit this entry  
08
Eyimofe (This Is My Desire)

Eyimofe (This Is My Desire)

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Malignant

Malignant

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Infernal Cakewalk

The Infernal Cakewalk

1903
×
Edit this entry  
01
Old

Old

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
After We Fell

After We Fell

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
Something Wild

Something Wild

1961
×
★★★
Edit this entry  
27
The Killing of Two Lovers

The Killing of Two Lovers

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Don't Look Now

Don't Look Now

1973
×
★★★½
Edit this entry  
25
Candyman

Candyman

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Man of God

Man of God

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Monster Hunter

Monster Hunter

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Beginning

Beginning

2020
×
★★★½
Edit this entry  
19
Short Vacation

Short Vacation

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Rifkin's Festival

Rifkin's Festival

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
The Disciple

The Disciple

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Days

Days

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Spirit Untamed

Spirit Untamed

2021
×
Edit this entry  
10
Lapsis

Lapsis

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Social Hygiene

Social Hygiene

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
The August Virgin

The August Virgin

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Barb & Star Go to Vista Del Mar

Barb & Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★½
Edit this entry  
30
God's Country

God's Country

1985
×
★★★½
Edit this entry  
29
Dreambuilders

Dreambuilders

2020
×
Edit this entry  
28
The Courier

The Courier

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Some Kind of Heaven

Some Kind of Heaven

2020
×
★★★
Edit this entry  
24
Identifying Features

Identifying Features

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Siberia

Siberia

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★½
Edit this entry  
14
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Undine

Undine

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Furies

The Furies

1950
×
★★★★
Edit this entry  
30
Cosmic Sin

Cosmic Sin

2021
×
Read the review Edit this entry  
29
The Empty Man

The Empty Man

2020
×
★★★½
Edit this entry  
23
F9

F9

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
The Human Pyramid

The Human Pyramid

1961
×
★★★
Edit this entry  
20
Spontaneous

Spontaneous

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Red Moon Tide

Red Moon Tide

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Raphael or the Debauched One

Raphael or the Debauched One

1971
×
★★★
Edit this entry  
10
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry