preston has logged 31 entries for films during October 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
In the Fog

In the Fog

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Escape Plan

Escape Plan

2013
×
★★★
Edit this entry  
28
I'm So Excited!

I'm So Excited!

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
The Grandmaster

The Grandmaster

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Stoker

Stoker

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Cloudy with a Chance of Meatballs 2

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Jackass Presents: Bad Grandpa

Jackass Presents: Bad Grandpa

2013
×
Read the review Edit this entry  
24
You're Next

You're Next

2011
×
★★★
Edit this entry  
22
The Penalty

The Penalty

1920
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Captain Phillips

Captain Phillips

2013
×
★★
Edit this entry  
20
Tchoupitoulas

Tchoupitoulas

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
A Horrible Way to Die

A Horrible Way to Die

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Family

The Family

2013
×
★½
Edit this entry  
17
Riddick

Riddick

2013
×
★★
Edit this entry  
14
Like Father, Like Son

Like Father, Like Son

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
A Touch of Sin

A Touch of Sin

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Harmony Lessons

Harmony Lessons

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
All Cheerleaders Die

All Cheerleaders Die

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Blue Jasmine

Blue Jasmine

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
All Is Lost

All Is Lost

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Strange Color of Your Body's Tears

The Strange Color of Your Body's Tears

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Story of My Death

Story of My Death

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Vic + Flo Saw a Bear

Vic + Flo Saw a Bear

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Great Beauty

The Great Beauty

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Young & Beautiful

Young & Beautiful

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Child's Pose

Child's Pose

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
2 Guns

2 Guns

2013
×
★★½
Edit this entry  
04
Elysium

Elysium

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Metallica: Through the Never

Metallica: Through the Never

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Spring Breakers

Spring Breakers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry