Sort by
  • Barbie

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ½

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

  • Shin Kamen Rider

  • Tetris

  • Bottoms

  • Creed III

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Black Warrant

  • Avatar: The Way of Water

  • Talk to Me

  • Halloween Ends

  • The Munsters

    ½

  • All Quiet on the Western Front

  • The Menu

    ½

  • Glass Onion

    ½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Woman King

  • Blonde

  • Don't Worry Darling

  • Kamen Rider Geats

  • Pearl

  • Barbarian

  • Dead Zone

  • Avataro Sentai Donbrothers The Movie: New First Love Hero

  • The Gray Man

  • The Witch: Part 2. The Other One

  • Hustle

  • Elvis

  • Stars at Noon

  • Jurassic World Dominion

  • Armageddon Time

  • Top Gun: Maverick

    ½

  • The Northman

  • RRR

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

  • Avataro Sentai Donbrothers

  • Turning Red

  • The Batman

    ½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Fistful of Vengeance

  • Fishbowl Wives

  • Uncharted

  • Death on the Nile

  • Marry Me

  • Jackass Forever

  • Fresh

    ½

  • Kanye With Special Guest Drake - Free Larry Hoover Benefit Concert

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • The Black Phone

  • The Tragedy of Macbeth

  • Malignant

  • The Green Knight

  • Mimi

  • Old

  • Raiden Freeman: Low Self Esteem Is A Symptom Of Narcissism

  • Titane

  • Lamb

  • Pig

  • The French Dispatch

  • Resident Evil: Infinite Darkness

  • Space Jam: A New Legacy

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Buck Breaking

  • French Water

  • A Man Who Defies the World of BL

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time