• This Is Paris

  • The Devil All the Time

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Love, Guaranteed

    ★★

  • Work It

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Desperados

    ★★★½

  • Athlete A

  • The Half of It

    ★★★★

  • Mulan

    ★★★★

  • The Social Dilemma

  • Cheer

    ★★★★½

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Black Christmas

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★½

  • Can You Keep a Secret?

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • Float

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Descendants 3

    ★★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Vivarium

    ★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★★

  • Yesterday

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★½

  • Buffaloed

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Someone Great

    ★★★★

  • Us

    ★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★½

  • Knock Down the House

  • Paradise Hills

    ★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★★★

  • Fyre

    ★★

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★

  • Mary Queen of Scots

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★

  • First Man

    ★★★★

  • Cam

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • Purl

    ★★★½

  • Set It Up

    ★★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Tag

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Bao

    ★½

  • Unfriended: Dark Web

    ★★

  • Unsane

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Searching

    ★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½