Nikki has logged 16 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Truth or Dare

Truth or Dare

2017
×
★★
Edit this entry  
29
For the Birds

For the Birds

2000
×
★★★★
Edit this entry  
29
Paradise Hills

Paradise Hills

2019
×
★★★½
Edit this entry  
29
The Blair Witch Project

The Blair Witch Project

1999
×
★★½
Edit this entry  
28
Now You See Me

Now You See Me

2013
×
★★★½
Edit this entry  
25
Cats

Cats

2019
×
½
Edit this entry  
24
Work It

Work It

2020
×
★★★
Edit this entry  
24
Suburban Gothic

Suburban Gothic

2014
×
★★★★
Edit this entry  
18
Knock Down the House

Knock Down the House

2019
×
Edit this entry  
18
Piper

Piper

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Riley's First Date?

Riley's First Date?

2015
×
★★★
Edit this entry  
15
The Half of It

The Half of It

2020
×
★★★★
Edit this entry  
09
Purl

Purl

2018
×
★★★½
Edit this entry  
09
Float

Float

2019
×
★★★½
Edit this entry  
09
Bao

Bao

2018
×
★½
Edit this entry  
04
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★★★
Edit this entry