PreZzy has logged 23 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
Halloween

Halloween

2018
×
★★★★
Edit this entry  
04
The Young Offenders

The Young Offenders

2016
×
★★★
Edit this entry  
29
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Grown Ups

Grown Ups

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Fury

Fury

2014
×
Read the review Edit this entry  
14
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★
Edit this entry  
06
Yes Man

Yes Man

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Rubber

Rubber

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★
Edit this entry  
19
Fear and Loathing in Las Vegas

Fear and Loathing in Las Vegas

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
Read the review Edit this entry  
12
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★
Edit this entry  
08
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
The Strangers

The Strangers

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★
Edit this entry  
17
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Chernobyl

Chernobyl

2019
×
★★★★
Edit this entry  
09
Primer

Primer

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Solaris

Solaris

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry