Sort by
  • Renfield

    ★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★

  • The Devil's Academy

  • Infinity Pool

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Call Me Miss Cleo

  • M3GAN

    ★★

  • Pepsi, Where's My Jet?

  • Pervert: Hunting the Strip Search Caller

    ★★★

  • Slayers

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★★★

  • I Love You, You Hate Me

    ★★

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • Sins of Our Mother

    ★★

  • Glass Onion

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The 101 Scariest Horror Movie Moments of All Time

    ★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Raven's Hollow

    ★★

  • The Invitation

    ★★★

  • Fall

    ★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Glorious

    ★★★★

  • Amityville in Space

  • Nope

    ★★★★

  • Call of the Night

    ★★★★★

  • Jerry & Marge Go Large

  • Vengeance

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★

  • Who Invited Them

    ★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Men

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Vampire in the Garden

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Deep Water

    ★★

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★★

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Pez Outlaw

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

  • Deadstream

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

  • Dracula: The Original Living Vampire

    ★★★

  • Master

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • 13 Fanboy

  • Pennywise: The Story of IT

    ★★★★

  • What Happened, Brittany Murphy?

    ★★

  • Antlers

    ★★★★