Sort by
  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ½

  • Rosaline

    ★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Bros

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Fall

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Menudo: Forever Young

    ★★★★

  • You Can Live Forever

    ★★★★★

  • Jennifer Lopez: Halftime

  • Father of the Bride

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • A Perfect Pairing

    ★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Crush

    ★★★★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★

  • Moonshot

    ★★★

  • Umma

    ★★★

  • Cheaper by the Dozen

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Dog

    ★★★

  • Tall Girl 2

  • Death on the Nile

    ★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Home Team

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • The Royal Treatment

    ★½

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Death to 2021

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★