Sort by
  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★★★

  • LEGO Marvel Avengers: Code Red

    ★★

  • Monsters of California

    ★★★½

  • Freelance

    ★★★★½

  • Spy Kids: Armageddon

    ★★★

  • The Creator

    ★★★★★

  • Expend4bles

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★★

  • Heart of Stone

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★★

  • Hidden Strike

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★★

  • Extraction 2

    ★★★★★

  • Kandahar

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★★★½

  • One Ranger

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Knights of the Zodiac

    ★★★

  • Lewis Capaldi: How I'm Feeling Now

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Assassin Club

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • The Old Way

    ★★★★

  • Paradise City

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sisu

    ★★★★★

  • Samaritan

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Panama

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Contractor

    ★★★½

  • Studio 666

    ★★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★★★

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • Vanguard

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • Project Power

    ★★★★½

  • Extraction

    ★★★★★

  • My Spy

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • Code 8

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★★★½

  • Family History

    ★★★★★

  • Tokyo Ghoul 'S'

    ★★★½

  • Men in Black: International

    ★★★½

  • Avengement

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★★

  • Polar

    ★★★½

  • The Girl in the Spider's Web

    ★★★

  • Air Strike

    ★★★½