• Come From Away

  • Nine Perfect Strangers

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

  • American Horror Stories: Drive In

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • The Circle: The Afterparty

  • Justice Society: World War II

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Tom & Jerry

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • WandaVision

  • The Dig

    ★★★

  • Locked Down

    ★★

  • Batman: Soul of the Dragon

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Christmas Lottery

  • The Christmas Setup

  • Safety

    ★★½

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • Christmas Ever After

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

  • My Gift: A Christmas Special From Carrie Underwood

  • The Prom

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • A Christmas Tree Grows in Colorado

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

  • The Christmas House

  • A Nashville Christmas Carol

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Happiest Season

    ★★½

  • A Timeless Christmas

  • Christmas in Vienna

  • Race in America: Our Vote Counts

  • One Royal Holiday

  • Come Play

    ★½

  • Holidate

  • The Undoing

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • What the Constitution Means to Me

  • Over the Moon

    ★★★★

  • Batman: Death in the Family

  • Hubie Halloween

  • The Boys in the Band: Something Personal

  • The Boys in the Band

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • David Byrne's American Utopia

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★