• Stoker

    ★★★★

  • Gangster Squad

    ★★½

  • Zero Dark Thirty

  • Life of Pi

    ★★★★½

  • Flight

    ★★

  • Looper

    ★★★½

  • End of Watch

    ★★★

  • Quartet

    ★★½

  • Dredd

    ★★★

  • The Master

    ★★★★

  • Chasing Ice

    ★★★½

  • John Dies at the End

    ★★★★

  • Killer Joe