Sort by
  • The Boogeyman

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Shaggy

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★

  • Jesus Revolution

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Last Things

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★½

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Kim's Video

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★½

  • This Place Rules

  • Babylon

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★

  • Christmas at The Greenbrier

  • The Old Man and the Sea

  • Slaughterhouses of Modernity

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Inside the Mind of a Cat

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Jackass Shark Week 2.0

  • Nope

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★½

  • Prehistoric Planet

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • R.M.N.

    ★★★★

  • Enys Men

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Men

    ★★½

  • EO

    ★★★

  • They’re Only Animals

  • Shark Bait

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Titanic 666

    ½