Sort by
  • A Christmas Story Christmas

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • EO

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Territory

    ★★

  • Speak No Evil

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Memoria

    ★★★★★

  • Cry Macho

    ★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • The One and Only Ivan

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★½

  • Da 5 Bloods

    ★★

  • The Last Dance

    ★★★

  • Trolls World Tour

    ½

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Onward

    ★★

  • Emma.

    ★★

  • McMillion$

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★½

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • Joker

    ★½

  • The Assistant

    ★★★

  • Fantastic Fungi

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Waves

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★½

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★

  • Crawl

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • A Hidden Life

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • I Lost My Body

    ★★★★½

  • Bacurau

    ★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • Chernobyl

    ★★½

  • Yesterday

    ★½

  • Swallow

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★

  • Booksmart

    ★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★½

  • Long Shot

    ★★★

  • Us

    ★★½

  • Leaving Neverland

    ★★★★

  • Synonyms

    ★★★★