RSS feed for savanah

savanah has logged 32 entries for films rated ★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
04
All the Bright Places

All the Bright Places

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Cars 2

Cars 2

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Sharpay's Fabulous Adventure

Sharpay's Fabulous Adventure

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Midori

Midori

1992
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Sausage Party

Sausage Party

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Malevolent

Malevolent

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
War on Everyone

War on Everyone

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Winchester

Winchester

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
The Midnight Meat Train

The Midnight Meat Train

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
47 Meters Down

47 Meters Down

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
The Nun

The Nun

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Mission: Impossible II

Mission: Impossible II

2000
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Sliding Doors

Sliding Doors

1998
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
The Vault

The Vault

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Seth Rogen's Hilarity for Charity

Seth Rogen's Hilarity for Charity

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Scooby-Doo! The Mystery Begins

Scooby-Doo! The Mystery Begins

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Rampage

Rampage

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Super Troopers

Super Troopers

2001
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Barbie Presents: Thumbelina

Barbie Presents: Thumbelina

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Fun Size Horror: Volume One

Fun Size Horror: Volume One

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
2081

2081

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Bright

Bright

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Paul Blart: Mall Cop

Paul Blart: Mall Cop

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
XX

XX

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
How I Live Now

How I Live Now

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Annabelle

Annabelle

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Life After Beth

Life After Beth

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Far Far Away Idol

Far Far Away Idol

2004
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Scary Movie 3

Scary Movie 3

2003
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
After Earth

After Earth

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Father's Day

Father's Day

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Zoolander 2

Zoolander 2

2016
×
★½
Read the review Edit this entry