RSS feed for savanah
  • Scooby-Doo! and the Witch's Ghost

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★

  • Snowpiercer

    ★★★★

  • Ego

    ★★½

  • The Muppets

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★

  • Rushmore

    ★★★

  • The Royal Tenenbaums

    ★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★

  • Moonrise Kingdom

    ★★★

  • The Princess Diaries

    ★★★½

  • Scooby-Doo! Camp Scare

    ★★★

  • Tusk

    ★★

  • Scoob!

    ★★

  • Inferno

    ★★★½

  • Moulin Rouge!

    ★★★

  • An American Werewolf in London

    ★★★★★