Sort by

ethxn🏴‍☠️ has logged 14 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Dreamland

Dreamland

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Close Encounters of the Third Kind

Close Encounters of the Third Kind

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The A-Team

The A-Team

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Jungleland

Jungleland

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Greenland

Greenland

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
See Spot Run

See Spot Run

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Gamer

Gamer

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Mud

Mud

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
300

300

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry