Sort by

ethxn🏴‍☠️ has logged 44 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
31
Demolition Man

Demolition Man

1993
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Moxie

Moxie

2021
×
★★★
Edit this entry  
28
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★
Edit this entry  
28
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

2021
×
★★
Edit this entry  
27
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Seaspiracy

Seaspiracy

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Waterworld

Waterworld

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Greener Grass

Greener Grass

2019
×
★★★
Edit this entry  
18
Under Siege 2: Dark Territory

Under Siege 2: Dark Territory

1995
×
★★★★
Edit this entry  
18
Under Siege

Under Siege

1992
×
★★★★
Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Kid

The Kid

2019
×
★★★
Edit this entry  
17
Small Axe

Small Axe

2020
×
★★★★
Edit this entry  
17
Education

Education

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Red, White and Blue

Red, White and Blue

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
15
The Climb

The Climb

2019
×
★★★
Edit this entry  
15
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★★
Edit this entry  
15
Alex Wheatle

Alex Wheatle

2020
×
★★★
Edit this entry  
15
Lovers Rock

Lovers Rock

2020
×
★★★
Edit this entry  
15
Hunger

Hunger

2008
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Shame

Shame

2011
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Mangrove

Mangrove

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Sailor Suit and Machine Gun

Sailor Suit and Machine Gun

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Block Island Sound

The Block Island Sound

2020
×
★★★
Edit this entry  
13
Godzilla: The Planet Eater

Godzilla: The Planet Eater

2018
×
★★★
Edit this entry  
12
Cherry

Cherry

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Catch-22

Catch-22

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
1941

1941

1979
×
★★★
Edit this entry  
10
Sentinelle

Sentinelle

2021
×
★★
Edit this entry  
10
Godzilla: City on the Edge of Battle

Godzilla: City on the Edge of Battle

2018
×
★★★
Edit this entry  
09
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Curfew

Curfew

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Days of Thunder

Days of Thunder

1990
×
★★★★
Edit this entry  
05
Domino

Domino

2005
×
★★★
Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Man on Fire

Man on Fire

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Déjà Vu

Déjà Vu

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Radioflash

Radioflash

2019
×
★★★
Edit this entry