Sort by
  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★½

  • Bill Russell: Legend

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • You People

    ★★

  • House Party

    ★★★½

  • The Howard Stern Interview: Bruce Springsteen

  • Shaq

  • The Redeem Team

    ★★

  • A Friend of the Family

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • The Munsters

    ★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Me Time

    ★★★½

  • Mike

    ★★★

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★½

  • They/Them

    ★½

  • Vengeance

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Randy Rhoads: Reflections of a Guitar Icon

  • The Pentaverate

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Dio: Dreamers Never Die

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Father Stu

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Jackass Forever

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Reno 911!: The Hunt for QAnon

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Live in Front of a Studio Audience: The Facts of Life and Diff'rent Strokes

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★½

  • Pennywise: The Story of IT

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★

  • Dr. Death

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Val

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • kid 90

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★

  • Stallone: Frank, That Is