Sort by
  • The Nun II

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Malum

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Idiot's Guide to Swindling and Amateur Filmmaking

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★

  • Till

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • The Munsters

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★½

  • It's What Each Person Needs

    ★★★½

  • The People's Joker

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sick

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★½