Sort by
  • Scream VI

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • About Fate

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★★

  • Love in the Villa

    ★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Honor Society

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Tall Girl 2

    ½

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • The Grucifixion

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Cinderella

    ½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Moxie

    ★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • The Old Animation Shop

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Downfalls High

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★½