• dreamlあnd

    ½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Worst Roommate Ever

    ★★½

  • ½

  • The Door Of Desires

    ½

  • Newbird

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Back to the Outback

    ½

  • Hawkeye

    ★★½

  • Olaf Presents

  • Encanto

    ★★½

  • How to Wash Your Hands During the Downfall of Civilization

    ★★

  • Eternals

    ½

  • Visual Prison

    ½

  • Squid Game

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Black Widow

    ★½

  • Returning to an RPG that you haven't played in a while

    ★★

  • Luca

    ★★½

  • The Mark of Emi

    ★★★

  • Loki

    ★★½

  • Vaccines and Autism: A Measured Response

    ★★★½

  • The Naked King -What a Beautiful Life-

    ★★★

  • Resurrection

    ½

  • Mannu

    ½

  • Chaos Core

    ½

  • Don't Toy With Me, Miss Nagatoro

    ½

  • Save Ralph

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Tropical-Rouge! Pretty Cure Petit: Dive in! Collab♡Dance Party!

    ★★★

  • Healin' Good♡Pretty Cure: GoGo! Big Transformation! The Town of Dreams

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Redo of Healer

    ½

  • WAVE!! -Let's go surfing!!-

  • Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

    ★★★

  • Ex-Arm

    ½

  • Idoly Pride

    ★½

  • 2.43: Seiin High School Boys Volleyball Team

    ★½

  • Idolls!

  • The Hidden Dungeon Only I Can Enter

    ★★

  • Suppose a Kid From the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter Town?

    ★½

  • Seitokai Yakuindomo the Movie 2

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Fullmetal Alchemist: Lament of Dreams

    ½

  • Puparia

    ★★★½

  • Looking for Magical Doremi

    ★★★½

  • Precure Miracle Leap: A Wonderful Day with Everyone

    ★★★

  • I Tried Asking While Kowtowing

  • Moriarty the Patriot

    ★★

  • Soul

    ★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★

  • I'm Standing on a Million Lives

  • Towards Eternity

    ½

  • Butcher

    ★½

  • Fate/stay night: Heaven's Feel III. Spring Song

    ★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★½

  • This is not BLUE

    ★½

  • Rick and Morty vs Genocider

    ★★½

  • Peter Grill and the Philosopher's Time

    ★½

  • Pretending to forget

    ★★★

  • Coming Out

    ★★★½

  • #Alive

    ★★½

  • Feel the Beat

    ½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★