• Love, Guaranteed

    ★★

  • The Wrong Missy

    ★★★★★

  • The Lost Husband

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • Spenser Confidential

    ★★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★½

  • Frozen II

    ★★★★★

  • Holiday in the Wild

    ★★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Dumbo

    ★★★★★

  • Good Boys

    ★★★½

  • Welcome to Marwen

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★★★

  • Instant Family

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

    ★★★★★

  • The Hate U Give

    ★★★½

  • White Boy Rick

    ★★½

  • The Meg

    ★★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★½

  • The Greatest Showman

    ★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★★

  • Wonder

    ★★★★

  • Ferdinand

    ★★★½

  • Daddy's Home 2

    ★★★

  • The Emoji Movie

    ★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★½

  • Cars 3

    ★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • The Clapper

    ★★★★★

  • Gifted

    ★★★★★

  • Going in Style

    ★★★★★

  • The Zookeeper's Wife

    ★★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★½

  • Fist Fight

    ★★★★★

  • Super Dark Times

    ★★★★★

  • To the Bone

    ★★★★★

  • A Dog's Purpose

    ★★★★★

  • CHiPS

    ★★★½

  • Why Him?

    ★½

  • Fences

    ★★★★½

  • Hidden Figures

    ★★★★★

  • Office Christmas Party

    ★★★★

  • Moana

    ★★★½

  • Trolls

    ★★★★★

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★★

  • War Dogs

    ★★½

  • Kubo and the Two Strings

    ★½

  • Suicide Squad

    ★★★½

  • Ghostbusters

    ★★★★★

  • Central Intelligence

    ★★½

  • The BFG

    ★★★★★

  • Alice Through the Looking Glass

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie

    ★★★

  • Neighbors 2: Sorority Rising

    ★★★★

  • The Jungle Book

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★½

  • Zootopia

    ★★★★★

  • Deadpool

    ★★½

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★