Hannah has logged 14 entries for films during July 2012.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
What's Up, Doc?

What's Up, Doc?

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Bug

Bug

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Bridget Jones's Diary

Bridget Jones's Diary

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
2046

2046

2004
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
The Good, the Bad and the Ugly

The Good, the Bad and the Ugly

1966
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Hurt Locker

The Hurt Locker

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Ordet

Ordet

1955
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Evil Dead

The Evil Dead

1981
×
½
Read the review Edit this entry  
13
De-Lovely

De-Lovely

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Henry: Portrait of a Serial Killer

Henry: Portrait of a Serial Killer

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Hunger Games

The Hunger Games

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Dark Shadows

Dark Shadows

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Thor

Thor

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry