Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

  • Reptile

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★½

  • Priscilla

    ★★½

  • The Killer

    ★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★½

  • Retribution

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

  • Insidious: The Red Door

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • May December

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Fast X

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Renfield

    ★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • It Lives Inside

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★½

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

  • In Water

  • Creed III

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Missing

    ★★

  • You People

    ★★

  • Plane

    ★★½

  • House Party

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

  • Adult Swim Yule Log

  • M3GAN

    ½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Violent Night

    ★★

  • Talk to Me

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★½

  • Till

    ★★½

  • Hellraiser

    ★½

  • The Munsters

    ★½

  • The Kingdom: Exodus

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½