• Save the Cinema

    ★★½

  • Hide and Seek

    ★★

  • The Colour Room

    ★★

  • The Grand Duke Of Corsica

    ★★★

  • Plan A

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Crime Story

  • Notorious Nick

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Fear and Loathing in Aspen

    ★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • The Last Bus

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★

  • No Man of God

    ★★★

  • Rogue Hostage

  • Death in Texas

    ★★½

  • Edge of the World

    ★★

  • Hero Mode

  • Oslo

    ★★½

  • American Traitor: The Trial of Axis Sally

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • The Tenant

    ★★★½

  • Great White

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Triumph

  • We Broke Up

    ★★★

  • Vanquish

  • Naked Singularity

    ★★½

  • Voyagers

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Under the Stadium Lights

  • Robin Roberts Presents: Mahalia

    ★★

  • Every Breath You Take

    ★★

  • The Unholy

    ★½

  • Take Back

    ★½

  • Senior Moment

  • Shoplifters of the World

    ★★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Doors

    ★★

  • Wildcat

    ★★★

  • Happily

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Dark Web: Cicada 3301

  • SAS: Red Notice

  • Boogie

    ★★★

  • The Colony

    ★★★

  • Cosmic Sin

  • Phobias

    ★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★

  • Silk Road

    ★★½

  • To Olivia

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Me You Madness

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Long Story Short

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Land

    ★★★

  • Mass

    ★★★★

  • Breaking News in Yuba County

    ★★★

  • The Little Things

    ★★

  • Born a Champion

    ★½

  • Twist

    ★½

  • WandaVision

  • Locked Down

    ★★★★

  • Music

  • Redemption Day

  • Sister of the Groom

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Dry

    ★★★★