Forgotten username or password?
★★★ Rewatched 16 Mar 2024
i would’ve shot him at the end
★★★★½ Rewatched 16 Mar 2024
i absolutely love a mean mean blonde
★★★★★ Rewatched 15 Mar 2024
funnier than barbie?!
★★★★ Watched 13 Mar 2024
she had so many opportunities to shoot him…
★★★★★ Rewatched 05 Mar 2024
This review may contain spoilers. I can handle the truth.
girlhood is riding off into the sunset on a sandworm after your boyfriend dumped your ass for another bitch
★★ Watched 04 Mar 2024
finding out he cheated a bunch of times kinda ruined it for me
★★★★½ Watched 01 Mar 2024
i wonder how much sand is in paul atreides’ butt crack
★★★★★ Watched 16 Feb 2024
shutter island? no 🚫 gaslight island
★★★★ Rewatched 15 Feb 2024
my favorite rom-com
★★★★★ Rewatched 11 Feb 2024
drug addict in a crop top >
★★★★½ Watched 30 Jan 2024
did more for feminism than barbie
★★★★ Rewatched 28 Jan 2024
this shit is spooooooky and gay