• Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Interceptor

    ★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Bad Travelling

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Angelyne

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Katt Williams: World War III

  • The Valet

    ★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Christina P: Mom Genes

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★½

  • David Spade: Nothing Personal

  • Metal Lords

    ★★★½

  • Ronny Chieng: Speakeasy

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Moonshot

    ★★★

  • Catherine Cohen: The Twist...? She's Gorgeous

  • Better Nate Than Ever

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Book of Love

    ★★★

  • Jimmy Carr: His Dark Material

  • Rebuilding a Dream Christmas

    ★★★

  • Ghost in the Shell: SAC_2045 Sustainable War

    ★★½

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

  • Candy Cane Candidate

    ★★½

  • Mother/Android

    ★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • A California Christmas: City Lights

    ★★

  • Christmas by Chance

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Russell Howard: Lubricant

  • Blending Christmas

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Holiday in Santa Fe

    ★★½

  • The Hating Game

    ★★★

  • Christmas Movie Magic

    ★★★

  • It Takes a Christmas Village

    ★★

  • A Christmas Dance Reunion

    ★★½

  • Christmas ...Again?!

    ★★

  • Mixtape

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Christmas Is You

    ★★

  • A Castle for Christmas

    ★★★

  • South Park: Post COVID

  • A Boy Called Christmas

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★