Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Windfall

    ★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Kimi

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★★½

  • Army of Thieves

    ★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Antlers

    ★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★