Sort by
  • The Ringleader: The Case of the Bling Ring

  • Totally Killer

  • No One Will Save You

  • Reptile

  • El Conde

  • Telemarketers

  • The Lady of Silence: The Mataviejitas Murders

  • Cobweb

  • Barbie

  • They Cloned Tyrone

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Asteroid City

  • Hello Ghost

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Renfield

  • Jules

  • Joy Ride

  • Evil Dead Rise

  • Swarm

  • Tetris

  • Shazam! Fury of the Gods

  • The Wrath of Becky

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • Scream VI

  • We Have a Ghost

  • Cocaine Bear

  • Reality

  • Knock at the Cabin

  • Cassandro

  • Missing

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • This Place Rules

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Marry My Dead Body

  • Spirited

  • Talk to Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Black Adam

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Do Revenge

  • The Menu

  • Glass Onion

  • The Woman King

  • White Noise

  • Barbarian

  • The Invitation

  • Prey

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Spirited Away: Live on Stage

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Triangle of Sadness

  • Three Thousand Years of Longing

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

  • Morbius

    ★★

  • Incantation

    ★★★★★

  • Umma

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Emily the Criminal