Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • Wish

    ★★★★★

  • The Marvels

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Ahsoka

    ★★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Secret Invasion

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★★

  • Bama Rush

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Reality

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★½

  • Encanto at the Hollywood Bowl

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★★½

  • Spirited

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★★

  • Pickman's Model

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★½

  • The Watcher

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★