Sort by
  • Elevator Game

  • Cabin Girl

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Deep Web: Murdershow

    ★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Trap House

    ★½

  • Deadly Secrets of a Cam Girl

    ½

  • The Mother

    ★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★

  • Nefarious

    ½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Godless: The Eastfield Exorcism

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • #Float

    ½

  • Bed Rest

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Christmas with You

    ★½

  • Falling for Christmas

  • A Savannah Haunting

  • The Viewing

    ★★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Prey for the Devil

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Grimcutty

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Conjuring: The Beyond

    ½

  • Sick

    ★★★★

  • The Blackening

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • They/Them

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Who Invited Them

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½