Aïcha has logged 13 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Outsider

The Outsider

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Strasbourg 1518

Strasbourg 1518

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Meshes of the Afternoon

Meshes of the Afternoon

1943
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Anomalisa

Anomalisa

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Tesla

Tesla

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Get Duked!

Get Duked!

2019
×
Read the review Edit this entry  
12
Between Two Ferns: The Movie

Between Two Ferns: The Movie

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Peanut Butter Falcon

The Peanut Butter Falcon

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
I Used to Go Here

I Used to Go Here

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry