Sort by
  • Charlie and the Chocolate Factory

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • CODA

    ★★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • The Humans

    ★★★

  • Another Round

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★

  • A Christmas Carol

    ★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Amour

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ½