Sort by
  • Landscape in the Mist

    ★★★★★

  • Copycat

    ★★★

  • Gone in Sixty Seconds

    ★★

  • Pinocchio

  • Pinocchio

  • The Science of Sleep

    ★★★★

  • The Witches of Eastwick

    ★★★

  • Daria in 'Is It Fall Yet?'

    ★★★

  • Thirteen

    ★★

  • Pinocchio: A True Story

  • Entergalactic

    ★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Welcome to the Dollhouse

    ★★★★

  • SLC Punk

    ★★★★

  • I Know What You Did Last Summer

    ★★

  • Hocus Pocus

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★