Sort by
  • Infinity Pool

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Sleeping Monster

    ★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★

  • The Redeem Team

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Smile

    ★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Creedence Clearwater Revival (Travelin' Band) - Live at the Royal Albert Hall 1970

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Woman King

    ½

  • Blonde

    ★★½

  • Dead for a Dollar

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Me Time

  • Clerks III

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Prey

    ★★½

  • Light & Magic

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ½

  • Hustle

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • We Own This City

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★

  • Morbius

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • The Contractor

    ★★

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Gasoline Alley

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Uncharted

  • Marry Me

    ½

  • Jackass Forever

    ★★★★