• The Harder They Fall

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • New York Ninja

  • The Beyond

    ★★★★½

  • The Scary House

    ★★½

  • Friday the 13th

    ★★★

  • 1922

    ★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Wind

    ★★★

  • Demons

    ★★★★

  • Slow Machine

    ★★★½

  • House

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Cosmic Dawn

  • Hellbender

    ★★★½

  • Signs

    ★★★½

  • Wild Indian

    ★★★