Sort by
  • Spirited

    ★★½

  • Zillion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Vesper

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Finch

    ★★★

  • Maid

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Respect

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Prayers for the Stolen

    ★★★½

  • Titane

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★

  • After Yang

    ★★★½

  • The Braves

    ★★★★½

  • Val

    ★★★½

  • Annette

    ★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Mary J. Blige's My Life

    ★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • P!NK: All I Know So Far

    ★★★½

  • Don't Kill Me

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★½

  • CODA

    ★★★★

  • Palmer

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • The Beast

    ★★½

  • Let Him Go

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★½