Sort by
  • Asteroid City

    ★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★

  • Chupa

    ★½

  • The Extortion

    ★★

  • Hunger

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • ¡Que viva México!

    ½

  • Air

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★

  • Creed III

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • In Broad Daylight: The Narvarte Case

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Poker Face

    ★★★

  • The Independent

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • El gerente

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • She Said

    ★★

  • Black Adam

  • The Redeem Team

    ★★★

  • Bromates

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Sisu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Athena

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Figo Affair: The Transfer That Changed Football

    ★★★

  • Clerks III

    ★★★★

  • I Came By

    ★★★

  • Beast

  • Fall

    ★★½

  • Ramona

    ★★★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • The Stranger

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Under Her Control

    ★★★½

  • The Perfect Dinner

    ★★

  • X

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Minnal Murali

    ★★★½

  • Project Space 13

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • The Gentiles

    ★★★